Ados Budáčová

Každé ráno cestujeme s láskou za našimi pacientami

Agentúra domácej ošetrovateľskej starostlivosti ADOS Budáčová Vám pomôže pri Vašej chorobe a pri ošetrovaní Vášho rodinného príslušníka

Kto má nárok

Domáca ošetrovateľská starostlivosť je určená všetkým vekovým skupinám pacientov, najmä po nemocničnej liečbe. Tiež je vhodná pri akútnych ochoreniach, keď nie je nutná hospitalizácia pacienta a ošetrenie v domácom prostredí pacienta je vhodnejšia a príjemnejšia voľba.

Kto odporúča

Ak potrebujete domácu ošetrovateľskú starostlivosť, odporúčanie dostanete od vášho všeobecného lekára, s ktorým máte podpísanú dohodu. Ošetrovateľské služby môže odporučiť aj odborný lekár poprípade oddelenie, z ktorého bol pacient prepustený.

Ako začať

V prípade, že potrebujete služby domácej ošetrovateľskej agentúry a spadáte do skupiny pacientov, ktorí majú nárok na ošetrovateľské služby, zavolajte ADOS na telefónnu linku dispečingu: 0918 648 577. Môžete nás kontaktovať aj elektronicky, prostredníctvom formulára.

ZDRAVOTNÁ SESTRA v cievnej ambulancii - Banská Bystrica | Bazoš.skPríjmeme SESTRU a Fyzioterapeuta na hlavný pracovný pomer. Bližšie info telefonicky. Nástup možný ihneď.