Ados Budáčová

O nás

ADOS Budáčová > O nás

O nás

Poskytujeme komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť a liečebnú rehabilitáciu v domácom prostredí.

ADOS Budáčová, vznikla s cieľom poskytovať komplexnú domácu ošetrovateľskú starostlivosť pre občanov v okrese Lučenec, Poltár a v meste Fiľakovo.

Zdravotné sestry ADOS sú sestry špecialistky s ukončeným vyšším odborným vzdelaním s dlhoročnou praxou v nemocničných oddeleniach s praxou v odbore. Sestry svojou odbornosťou sa mienia zaručiť za kvalitu poskytovaných služieb. Návštevnú službu vykonávajú s osobnými autami a vždy sú k dispozícií na mobilných telefónoch. Sestry sú registrované v Slovenskej komore sestier a pôrodných asistentiek. Garantujeme kvalitu poskytovaných služieb a naším cieľom je Vaša maximálna spokojnosť a zlepšenie zdravotného stavu.

Náplňou činnosti nášho zdravotníckeho zariadenia je komplexná ošetrovateľská starostlivosť a liečebná rehabilitácia v domácom prostredí pacientov všetkých vekových skupín, u ktorých je indikovaná. Ide o ošetrovateľskú starostlivosť po skončení ústavnej liečby, o akútne chorých bez potreby hospitalizácie, o chronicky chorých a o pacientov v terminálnych stavoch.

Náš tím

Budacova

Mgr. Elena Budáčová

konateľ spoločnosti

Budac

Ing. Marcel Budáč

administratíva

Magova

Bc. Patrícia Magová

sestra

Spakova

Mgr. Lucia Špaková

sestra

Podmanicka

Marcela Podmanická

sestra

Kucerova

Kristína Kučerová

sestra

Rusnakova

Bc. Martina Rusnáková

sestra

Kiapesova

Mgr. Lenka Kiapešová

sestra

Malatincova

Bc. Dana Malatincová

sestra